פגישת אפיון לפני בניית אתרים עושים רק עם הטובים ביותר

 

אפיון אתרי אינטרנט מבוצע בשלב הראשון של הבנייה. אנחנו מבינים את החשיבות של האפיון, ולכן מציעים לכם לקיים את הפגישה בסביבה מקצועית ורצינית. בואו לפגוש את אנשי המקצוע הטובים בישראל ולקבל הצעת מחיר מסודרת על בניית אתרים מכל הסוגים. אתנו תוכלו להשוות בין אתרי תדמית ואתרי מסחר, בין אתרי תוכן ועמודי נחיתה, בין אתרים רספונסיביים ואתרים למובייל ועוד. לנו יש את הרקע הנדרש כדי לאפיין עבורכם את האתר ולחסוך זמן ובהוצאות.

 

נציגינו ישמחו לתאם מולכם פגישת היכרות ללא התחייבות. אחרי הפגישה הראשונה תוכלו להחליט האם לעבור לאפיון של האתר ולקבוע לוח זמנים מסודר לצורך ביצוע ויישום. בהמשך נעמיד לרשותכם פתרונות מתקדמים לתפעול תקלות ובעיות, נסביר לכם על השימוש במערכת הניהול ובמידת הצורך נעזור לכם לעדכן את התכנים ואת העיצוב הגרפי.

 

למה לבנות דרכנו את האתר?

 

בניית אתרים יכולה להתבצע באופן עצמאי או על ידי חברות מקצועיות. האפשרות הראשונה פחות מומלצת כי לא לכולם יש את הרקע ואת הידע הטכני הנדרש לטובת משימה מן הסוג הזה, מה גם שהיא אינה כוללת קידום במנועי חיפוש וברשתות חברתיות. לעומת זאת, בנייה של האתר דרכנו תאפשר לכם לרכז את כל היתרונות תחת קורת גג אחת.

 

אנחנו מכירים היטב את האינטרנט ויודעים איזה אתר כדאי לבנות על מנת לבלוט מול המתחרים. יש לנו ניסיון של שנים רבות ומאחורינו פרויקטים של בניית אתרים עבור לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. כל אחד מאנשי המקצוע שמועסקים בחברה עובר הסמכה ארוכה ומוכשר לטפל בכל הבעיות הנפוצות שמתעוררות במהלך בניית אתרים. כמו כן, אנחנו משקיעים באבטחה ועושים הכל על מנת שהאתר שלכם יקבל דירוג גבוה בקרב המשתמשים.

 

היום כבר לא צריכים להתפשר על אפיון של אתר בהתאמה אישית לאופי הפעילות הצפוי. אל תסתפקו באתר אינטרנט כללי, ופגשו את הנציגים שלנו לטובת אפיון מדויק. בנוסף, נצלו את הפגישה כדי לקבל הצעת מחיר על חבילת שירותים שתציב אתכם בשורה הראשונה של האינטרנט. 

בעל עסק, מגיע לך אתר בהטבה!

לשיחה עם יועץ בכיר לבניית אתרים, נא השאר פרטים והיועץ שלנו יחזור אליך.​

שלח

שם פרטי:

שדה חובה*

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה.

טלפון:

שדה חובה*

מייל:

שדה חובה*

שם משפחה:

שדה חובה*

הודעה:

שדה חובה*

חכמת חיים

קידום פלוס בניית אתרים

  +