המסלולים שלנו

כיום כל מתכנת מתחיל יודע להקים אתר, אך לא כל אחד יודע לפתח אתר שיעשה את העבודה וישיג את המטרות הרצויות - יציג אתכם בתדמית מעולה, יניע את הגולש לפעולה רצויה ויתאים את המסר וצורת ההגשה שלו לצורכי הגולשים והרגלי הגלישה שלהם.

 

אנו במחלקה לפרויקטים מיוחדים מתמחים בהקמת אתרי אינטרנט מורכבים ומתקדמים, עם ניסיון מצטבר רב בניהול וליווי תהליכי שיווק אינטרנטיים מוצלחים.

 

תן למומחים שלנו לעשות את העבודה

צוות המחלקה כולל: מאפייני חווית משתמש, אנשי פיתוח, מעצבים, אנשי תוכן ועוד אנשי מקצוע מובילים בתחומם. על כל אלו מנצח מנהל הפרוייקט היעודי שלך וכך אנו הופכים את ההצלחה שלך למטרה אישית שלנו.

איך אנחנו עושים את זה?

התהליך הוא פשוט ומורכב מ-6 שלבים:

במחלקת פרויקטים אנו מאמינים ביותר

סיפורי הצלחה

ההצלחה שלכם - הגאווה שלנו :)

  יותר מקצועיות

כשמאפיינים, מתכנתים, מעצבים ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה עובדים כצוות על האתר שלך - אין ספק שהתוצר המוגמר עומד בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר.

  יותר עיצוב

במסגרת השירות תעמוד לשירותך מעצבת פרימיום בעלת ניסיון ורקע עשיר בתחום הווב דיזיין, את/ה יכול/ה להיות רגוע/ה - האתר שלך בידיים טובות!

  יותר תמורה לכסף שלך

  יותר לקוחות

לא כל יום בונים אתר, אנו יודעים ״לתרגם״ את ההשקעה שלך בנכס אינטרנטי מקצועי לכסף שנכנס ישירות לחשבון הבנק שלך.

 

  יותר דגש על כל פיקסל

כחלק מתהליך האיפיון המעמיק שנעשה, נתמקד בניראות האתר ולאחר מכן עיצוב עד הפיקסל האחרון כך שהאתר יהיה מזמין ויניע את הגולשים לפעולות הרצויות עבורך.

  יותר חשיפה

אנו מציעים שירותי קידום ושיווק דיגיטלי מתקדמים שיביאו לחשיפה נרחבת של העסק האינטרנטי שלך בפני לקוחות פוטנציאליים שנמצאים ברשת.

 

אנחנו גם יודעים להמיר חשיפות בלידים איכותיים - לקוחות רלוונטיים שמתעניינים בשירות או במוצר שלך. יחס ההמרה שלנו הוא בין הגבוהים בשוק.

שלח

שם:

שדה חובה*

 

תודה שפנית אלינו!

 

הטופס נשלח בהצלחה, נציגנו יחזור אליך בהקדם.

טלפון:

שדה חובה*

מייל:

שדה חובה*

גם אתה רוצה יותר לקוחות? נסה אותנו!

היכרות ולמידה

הגדרת מטרות ואסטרטגיה

איפיון וגרפיקה

תיקונים ו-QA

הקמת תשתית ופיתוח

עליה לאויר

קידום פלוס בניית אתרים

​ליועץ שיווק דיגיטלי

חייגו עכשיו

​ליועץ פרסום חייגו עכשיו